Субота, 06.03.2021, 01:15Вітаю Вас Гість | RSS

Державний навчальний заклад
"Арцизький професійний аграрний ліцей"

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 120
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Методичне забезпечення кабінетів


«Оператор комп’ютерного набору»

Кабінет «Технологія комп’ютерної обробки інформації»

Комплексне методичне забезпечення кабінету.

 

        

 

Технології, основним компонентом яких є комп'ютер, проникають практично в усі сфери людської діяльності. Те, що донедавна вважалось фантастикою, тепер, завдяки науково-технічному прогресу в області комп'ютерних технологій, стало реальністю. Сьогодні немає таких підприємств, де б не використовували комп'ютер. І тому, враховуючи потреби нашого часу, у 2005 році на базі «Арцизького професійного аграрного ліцею» було відкрито нову спеціальність — «Оператор комп'ютерного набору». Тоді було створено дві групи: групу № 9 (на базі не повної середньої освіти), та групу № 12 (на базі повної середньої освіти). Але вимоги на ринку праці України постійно змінюються, і вже через деякий час бути лише оператором виявилося замало. Було вирішено інтегрувати дану професію зі спеціальністю «Конторський службовець (бухгалтерія)». Враховуючи те, що зростає становлення ринкової економіки в Україні, появляються нові господарські структури різних форм власності, і попит на бухгалтерів росте. Адже без грамотного бухгалтера не можуть обійтися ні банки, ні різні державні установи, ні будівельні фірми, незалежно від їх форм власності та сфери діяльності.

В наш час в ліцеї навчається чотири групи в кількості 105 чоловік за спеціальністю: «Конторський службовець (бухгалтерія); Оператор комп'ютерного набору.

На уроках теоретичног навчання учні здійснюють складання первинних документів по руху товарів, матеріалів, готової продукції; розрахунки по собівартості придбання і виготовлення продукції; облік касових операцій по обліку готівки; приймають участь в проведенні інвентаризації майна підприємства.

Уроки виробничого навчання дають практичні навички в оформленні лімітно-забірних карток, прибуткових ордерів, рахунків фактур, карток складського обліку, ведення касової книги, здійснення розрахунків.

Застосування персональних комп'ютерів на уроках дозволяє автоматизувати робоче місце бухгалтера, і підняти на новий рівень процес реєстрації господарських операцій. В процесі навчання учні постійно знайомляться з новинками бухгалтерської літератури, з метою подальшого застосування її на робочих місцях

Комп'ютерні лабораторії, в яких проводяться заняття операторів комп'ютерного набору, оформлені належним чином. Встановлено сучасне комп’ютерне обладнання, робочі місця учнів відповідають усім правилам техніки безпеки та ергономіки. Постійно проводиться оновлення парку комп’ютерів. 

Наші учні беруть активну участь у позакласних заходах, займаються в комп'ютерному гуртку. 

Вони готують і проводяться різноманітні ігри: КВК, "Поле чудес", "Слабка ланка". Співучі і талановиті наші учні, що неодноразово було відмічено грамотами, подяками та преміями.

Відпочиваючи, учні не забувають про навчання, бо обрана професія є

ПЕРШОЮ СХОДИНКОЮ В ЇХ ПРОФЕСІЙНОМУ МАЙБУТНЬОМУ.

Використання комп'ютера в бухгалтерській практиці стало необхідністю. Спеціаліст, який не вміє працювати з комп'ютером, не може розраховувати на успіх.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту