П`ятниця, 23.04.2021, 17:01Вітаю Вас Гість | RSS

Державний навчальний заклад
"Арцизький професійний аграрний ліцей"

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 122
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Випуск 2014


27 червня 2014 року випускники  ДНЗ "Арцизький професійний аграний ліцей" отримали дипломи кваліфікованих робітників. 

      На адресу випускників лунало безліч привітань. З теплими словами до присутніх звернувся директор ліцею
Гавриленко Ірина Володимирівна
 

ШАНОВНІ ПРИСУТНІ У ЦІЙ ЗАЛІ,

ВИПУСКНИКИ І ГОСТІ НАШОГО СВЯТА!

Я рада бачити Вас з нами. Цим святом ми закінчуємо 2013-2014 навчальний рік, рік напруженої роботи, роботи в умовах нестабільної ситуації  в країні.

Наш ліцей - державний навчальний заклад, який входить в систему освіти України і забезпечує реалізацію потреби громадян у професійно-технічному навчанні в ці складні часи ми вистояли, зберегли оптимізм і продовжуємо запрошувати учнів до нас на навчання.

Наш ліцей веде підготовку робітничих кадрів з таких професій, як «Тракторист-машиніст», «Слюсар з ремонту», «Водій автотранспортних засобів категорії «СІ», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Кухар» і «Кухар - офіціант», «Оператор комп’ютерного набору» і «Контор­ський службовець»

Протягом всіх років навчання колектив ліцею забезпечував якісне отримування Вами знань, вмінь, навичок.

Випускники нашого ліцею показують добрий результат на обласних конкурсах фахової майстерності. Ось і в цьому році учень III курсу гр№2 Олійник Василь посів ІV місце на обласному конкурсі з фахової майстерності «Тракторист- машиніст сільськогосподарського виробництва».

Велику допомогу в організації проходження виробничої практики і ви­робничого навчання надають ліцею базові підприємства такі як АФ «Дніст­ровська» і «Шампань України», за що ми їм дуже вдячні.

З кожним роком збільшується чисельність наших випускників, які ба­жають продовжити навчання у технікумах і вищих навчальних закладах. Ось і в цьому році 23 випускника приймали участь у ЗНО, а це 20% учнів, які випускаються.

Я хочу звернутися до батьків. Шановні батьки! Я вдячна Вам за взаємо порозуміння за всі роки, які Ваші діти навчалися у ліцеї, за допомогу, яку Ви надавали нам в вихованні дітей.

Так складається в житті, що добрий час минає швидко і сьогодні для Вас, наші випускники, настав час прощатися з ліцеєм, але проходячи через всі негаразди, які траплялися на вашому шляху за три роки навчання настав день, коли Ви отримуєте путівку у самостійне життя. Завтра настане новий етап вашої долі і назад ви вже не зможете зробити крок, а попереду - нові незнайомі шляхи. В Вас закладено великий потенціал і Ви ще неодноразово це зможете доказати хто своїми знаннями, а хто і своїми руками. Ви - майбу­тнє країни.

Я хочу побажати Вам, учням-випускникам, щоб Ви змогли долати пе­решкоди на своєму шляху, не втрачаючи честі батьків і своєї гідності, щоб Ви завжди були здорові і щасливі. Мира і порозуміння всім нам!

 

З привитанням к випускникам ліцею виступила методист ліцею Балакан Інна Пилипівна

 

Уважаемые гости,

коллеги, выпускники.

Дорогие мои дети, сегодня я впервые осознала: расставаться будет грустно. Просто грустно, без метафор и ненужных сравнений. И сегодня, наверное, самое время оглянуться назад и вспомнить самые приятные, добрые моменты нашей жизни.

На последнем курсе учиться весело. Шутите чаще, смеетесь громче, ссоритесь реже. Теперь уже просто приятно вспоминать, кто в кого был влюблен, кто кому нравился. Кто смешливый, кто обидчивый, кто чудаковат, кто всегда поможет, а кто и отложит.

Я вижу, как вы повзрослели за это время. Вам уже тесно в стенах родного дома, пришло время покидать его и начинать свой самостоятельный путь в жизнь.

В вас заложен огромный потенциал, вы не раз это доказывали. В каждом из вас есть тот особый неиссякаемый дух, от которого порой устаешь, но, вместе с тем, он всегда заряжал меня к жизни. Это именно то, о чем мечтает каждый преподаватель. С вами хотелось творить, удивлять, кстати, вы всегда умели меня удивить, и я проживала все происходящее вместе с вами, всегда помнила о вас, знала о ваших шалостях, радовалась успехам. Я всегда старалась найти к каждому из вас особый подход, и если он был найден, то ваша самоотдача была высока.

На занятиях вы конечно многое узнали и многому научились, но я хочу, чтобы вы помнили, что еще более важно уметь уважать друг друга, жалеть, беречь, помогать. Мы учились жить, работать и отдыхать в коллективе, и я надеюсь, что опыт, который мы приобретали вместе, поможет вам и во взрослой жизни, ведь для меня вы не просто ученики, а родные и близкие люди.

Наверное, каждому руководителю кажется, что именно его дети лучшие, но я хочу, чтобы вы знали, что каждый из вас занял особое место в моем сердце и сегодня все только для вас, весь мир открыт для ваших умов и сердец.

Хочу сказать несколько слов и вашим родителям. Уважаемые родители, от всей души я благодарна вам за то взаимопонимание и помощь, которую вы оказали мне в воспитании детей. В этой борьбе мы с вами были одной командой. Будьте счастливы и здоровы. Пусть ваши дети никогда не огорчают вас. Пусть в ваших семьях будет больше радости и добра.

Дорогие мои дети, надеюсь, что вы будете настойчиво идти к намеченной цели, что милосердие, трудолюбие и удача будут вам спутницами в жизни. Желаю вам правильно найти свой путь. Будьте счастливы и любимы. Помните, что для преподавателя самая большая награда — это хорошая слава о своих студентах. Преодолевайте достойно трудности и творите добро на вашем пути.

 

У цей знаменний день випускників прийшли привітати діти-танцювальна група

Будинку культури села Теплиця. вони подарували  свій танцювальний подарунок.

 

Найурочиста мить свята - вручення дипломів. За активну участь у громадському житті ліцею, за спортивні досягнення, за старанність у навчанні випускники нагороджені почесними грамотами, а їх батьки отримали подяки від дирекції ліцею. 

 

Ветеран ліцею Карапіра Гнна Веніамінівна прийшла привітати випускників.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту